Слухати

Трудові мігранти — це ті, хто змінить цю країну, — експерт з працевлаштування за кордоном

01 грудня 2017 - 13:40
Facebook Twitter Google+
З президентом Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування поговорили про те, чому українці виїжджають працювати або постійно проживати за кордоном
Трудові мігранти — це ті, хто змінить цю країну, — експерт з працевлаштування за кордоном  / Програми на Громадському радіо

Президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник зазначає, що не лише робота та рівень доходів визначає бажання людини знаходитись в тій чи іншій країні, адже саме самореалізація для молодих людей відіграє дуже важливу роль:

«За рубеж выезжает социально активная часть населения. Выезжают молодые люди, люди, у которых есть высшее образование. Согласно нашему социологическому исследованию, которое проводилось по заказу Ассоциации, эти люди считают себя обеспеченными. Тем не менее, люди выезжают в поисках самореализации.

64% процента людей, которые хотели бы выехать на постоянное место проживания за рубеж, — это люди, которые выезжают в поисках лучших условий для жизни. Всего 23% из тех людей, которые хотят выехать за рубеж на ПМЖ, — это люди, которые хотят найти работу».

Слухайте повну версію розмови з експертом в доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.