Слухати

Тим, хто повернувся після бойових дій дуже важливо, щоб інші люди були поруч

14 жовтня 2015 - 07:50
Facebook Twitter Google+
Говоримо про реабілітацію військово службовців та проект «Мистецтво лікує», який покликаний цьому сприяти
Тим, хто повернувся після бойових дій дуже важливо, щоб інші люди були поруч / Програми на Громадському радіо

Лариса Денисенко: Що лікує людей, які повернулися із зони конфлікту?

Костянтин Вінниченко: Тим, хто повернувся після бойових дій дуже важливо, щоб інші люди були поруч. Має бути розуміння, що ця людина пройшла дійсно складні кроки і йому потрібна допомога. На жаль, постійно є сигнали, що відбувається якась неправда і порушуються чиїсь права.

До мене нещодавно звернулася дружина одного військового, який отримав таку відому волонтерську нагороду — Народний герой України. Він був під Іловайськом, отримав поранення і більше, ніж півроку був у госпіталі. І сьогодні держава йому відмовляє у пенсії.

Тетяна Трощинська: Давайте назвемо ім’я героя в ефірі і почнемо допомагати прямо зараз, можливо, нас хтось почує.

Костянтин Вінниченко: Це військовослужбовець батальйону «Донбас», його позивний — Ромео. Звати його Володимир Шумейко. Йому на сьогоднішній день потрібна юридична допомога для того, щоб отримати пенсію по інвалідності.

Тетяна Трощинська: Розкажіть, будь ласка, про вашу завтрашню акцію «Мистецтво лікує» в Українському домі.

Костянтин Вінниченко: Завтра в Українському домі о 16 годині ми починаємо свій захід «Мистецтво лікує». Адже ми звернули увагу, що хлопці, які долучаються до творчості відволікаються від тих жахів, які вони пройшли і адаптуються до нормально життя.

Там буде концерт, багато світлин. Також будуть присутні люди, які пройшли через війну. Можна буде  безкоштовно проконсультуватися у психолога. І головне — арт-терапія, коли хлопці зможуть намалювати Птаха Миру на величезному полотні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.