Слухати

У Харкові зірвали засідання з декомунізації

12 листопада 2015 - 08:57
Facebook Twitter Google+
Громадські активісти вважають, що міська влада зловживає адміністративним ресурсом. Про це «Громадському радіо» повідомив харківський журналіст Володимир Носков
У Харкові зірвали засідання з декомунізації / Програми на Громадському радіо

Володимир Носков: Сьогодні слухання були зірвані  та оголошено перерву до завтрашнього дня.

noskov.jpg

Володимир Носков у центрі Харкова
Володимир Носков у центрі Харкова
Надано Володимиром Носковим

Громадські активісти вважають, що міська влада зловживає адміністративним ресурсом. Медиків, вчителів, співробітників комунальних служб скликали за дві години до початку громадських засідань до зали. Захід мав розпочатися о 18.30, а їх скликали о 16 і ці люди мали голосувати за назви вулиць, які потрібні владі, у іншому випадку — керівництво сварить своїх підлеглих. Такий випадок вже відомий: жінку після обговорень викликали на килим та звинувачували за пасивність.

Друге, що викликало незадоволення, є порушення роботи самих громадських обговорень. Зокрема, представників громадськості не запросили до лічильної комісії. Влада ж відреагувала тим, що сказала, що всі одне одного вже почули.

Наталя Соколенко: Які назви лобіює влада?

Володимир Носков: З одного боку було запропоновано географічні та історичні назви. З іншого боку, за моїми джерелами, збережуться такі назви районів як «Дзержинський», «Жовтневий». Влада хитрує, і вигадує тепер, щоб назву «Дзержинський» вважати такою, що названа не на честь комуністичного діяча, а на честь біолога з таким же прізвищем, а «Жовтневий» — не на честь більшовицького перевороту у жовтні 1917, а на честь того, що Україну від німецько-фашистських загарбників було звільнено у жовтні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.