Слухати

Україна досі не є членом Міжнародного кримінального суду, — правозахисниця Матвійчук

05 січня 2015 - 11:52
Facebook Twitter Google+
Олександра Матвійчук, координатор Євромайдана SOS розповідає про подання від неурядових правозахисних організацій до Міжнародного кримінального суду щодо системних злочинів під час Євромайдану
Україна досі не є членом Міжнародного кримінального суду, — правозахисниця Матвійчук / Програми на Громадському радіо

image (2)Олександра Матвійчук, координатор Євромайдана SOS розповідає про подання від неурядових правозахисних організацій до Міжнародного кримінального суду щодо системних злочинів під час Євромайдану 2013-2014.
«Ми класифікуємо злочини, що вчинялися під час майданних подій, як системні злочини проти людства, сплановані багатопланові злочинні заходи проти мирних протестувальників», — каже вона.
Чому парламентарі свіжого скликання ігнорують внесення змін до Конституції України, одного речення, сформульованого ще в 2001 році щоб поширити країною юрисдикцію Міжнародного кримінального суду. Як працює прокуратура? Що може впливати на розгляд подання Міжнародним кримінальним судом? Чи можуть постати перед МКС журналісти, котрі розжигали ворожнечу? Чи фіксуються правозахисними організаціями порушення прав людини і свобод на Донбасі? Весь спектр важливих правових та суспільних питань під час Громадської Хвилі у розмові з правозахиницею Олександрою Матвійчук.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.