Слухати

Україна може стати прикладом у частині свободи слова в східноєвропейському регіоні, - Анна Нємцова

06 липня 2018 - 12:27
Facebook Twitter Google+
Американська журналістка російського походження Анна Нємцова - про безпеку людини, зокрема журналіста, на пострадянському просторі й не тільки
Україна може стати прикладом у частині свободи слова в східноєвропейському регіоні, - Анна Нємцова / Програми на Громадському радіо

У студії Громадського радіо поспілкувалися з відомою російсько-американською журналісткою Анною Нємцовою, яка є кореспонденткою таких американських видань, як The Daily Beast, Newsweek.

Післязавтра Анна братиме участь у Міжнародному економічно-гуманітарному форумі Ukrainian ID, який пройде у Каневі. Тема її доповіді буде пов’язана із безпекою людини, зокрема журналістів, на пострадянському просторі. Тому насамперед ми попросили її стисло викласти тези виступу.

«Речь идет о правах человека в первую очередь, о человеческой безопасности и свободах, об общественном здоровье, о культурной жизни страны. Если мы посмотрим на развитые государства – Канада, Австралия – чем больше людям дают свободы, чем больше защищают права, тем лучше экономически развивается страна. И наоборот: чем больше зажимают, как диктаторские страны, тем хуже человеку — ему и творить не хочется, и работать он боится, и создавать бизнес».

Розмову з журналісткою слухайте в доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.