Слухати

«Україна набагато більше виготовляє й експортує зброї, ніж Канада», — Роман Ващук

14 березня 2015 - 14:02
Facebook Twitter Google+
"Україна - це не місце для інвесторів-боягузів, але коли багато йде на вихід, можна вигідно зайти", - посол Ващук
«Україна набагато більше виготовляє й експортує зброї, ніж Канада», — Роман Ващук / Програми на Громадському радіо

Роман ВащукКанада підтримує Україну поставками для війська і продовжуватиме це робити. Своїх бізнесменів канадійські політики і дипломати не відмовляють інвестувати в Україну, на відміну від Росії, — розповів під час «Громадської хвилі» канадійський посол Роман Ващук. «Україна — це не місце для інвесторів-боягузів, але коли багато йде на вихід, можна вигідно зайти», — посол Ващук оптимістично оцінює перспективи інвестицій в Україну. Посол також прокоментував зникнення з публічного простору президента РФ В. Путіна: «У Канаді таке не можливо, щоби очільник країни зник, але в Канаді нема такої надмірної уваги суспільства до першої особи, як у Росії».  

Постачання канадської допомоги для української армії супроводжується навмисним дезінформуванням у соціальних мережах. Про це «Громадському радіо» розповів посол Канади в Україні Роман Ващук. Зокрема він повідомив, що повідомлення про продаж канадійської військової форми в Україні з’явилися в соцмережах, ще коли вантаж з нею навіть не був розвантажений і перебував на борту вантажного корабля в Одеському порту.

Пан Ващук також розказав, що бачив в Інтернеті канадську форму, подаровану Україні, яку нібито продавали – насправді це було штучно змінене фото столу з формою на ньому зі спільної україно-канадської презентації. З фотографії були вирізані зображення як самого посла, так і його українських колег.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.