Слухати

Українська музика англійською як шлях до єднання зі світом / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

Українська музика англійською як шлях до єднання зі світом

06 лютого 2016 - 09:18
Facebook Twitter Google+
Солісти гурту “Hello Future” розповідають про новий тур містами України

Наталія Соколенко: Чому ви обрали саме англійську?

Ілля Басалаєв: Насправді, нам подобається звучання мови і формати англійського поп-року. Отримую задоволення, коли пишу саме англійською, відчуваю, що це частина всього світу.

Наталія Соколенко: Де хлопці починали? Коли хлопці вирішили, що вони мають потенціал, талант, нахабство стати зірками?

Вікторія Загура: Хлопці спочатку працювали у таких артистів, як Лобода та СКАЙ.  Це стало гарним шансом, щоб про них дізналися в різних містах України та сприяло їх популярності в Україні загалом. Тому ми прийняли таке рішення стати нахабними музиками й поїхати по Україні.

Ми вже вдруге їдемо містами України. Перший раз був минулого року, коли ми поїхали в LSD-тур на підтримку першого альбому. LSD — Light Summer Day — це назва першого альбому. Ця назва дуже вдало його характеризує, тому що він такий самий легкий та приємний, як літній день.

Наталія Соколенко: Де саме ви виступаєте?

Вікторія Загура: Звичайно, ми ще не на тому рівні, які всеукраїнські артисти. Завтра ми розпочинаємо свій тур у Хмельницькому. Площадка, де ми будемо виступати — це не НСК Олімпійський, але вона є достатньою, щоб відчувати взаємодію з аудиторією.

Наталія Соколенко: На які теми ви пишете? Співаєте про кохання?

Ілля Басалаєв: Так, співаємо про кохання. Насправді, половина нашого нового альбому буде про стосунки. Наш перший альбом був зовсім не про кохання, і ми зрозуміли, що ці теми не слухають. Людям більше цікаві пісні саме про стосунки, кохання. Також ми пишемо про буденні речі: про свій дім, свою країну, про події, які зараз відбуваються. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.