Слухати

Український народ не розуміє, навіщо прем’єр-міністр Арсеній Яценюк іде в депутати: Вікторія Сюмар

08 жовтня 2014 - 14:54
Facebook Twitter Google+
Вікторія Сюмар говорить про засилля "іменних партій" та потребу створювати партії з ідеологіями, а також говорить про небезпеку концентрації влади в руках Петра Порошенка
Український народ не розуміє, навіщо прем’єр-міністр Арсеній Яценюк іде в депутати: Вікторія Сюмар / Програми на Громадському радіо

сюмар

Кандидатка в народні депутатки від партії «Народний фронт» Вікторія Сюмар говорить про засилля «іменних партій» та потребу створювати партії з ідеологіями, а також говорить про небезпеку концентрації влади в руках Петра Порошенка після парламентських виборів.
«Український народ не розуміє, навіщо вдалий прем’єр-міністр Арсеній Яценюк іде в депутати, тому що забуває, що після парламентських виборів він матиме скласти повноваження прем’єр-міністра».

«Гендерні питання, питання свободи слова — були моїми принциповими позиціями. Тому ми не пускаємо «джинсу» на телебаченні. Інше таке питання — подолання залежності від олігархів».
 
«В нашій партії 31% жінок, в «десятці» їх 30% — Тетяна Чорновол, Лілія Гриневич та я. На гендерному аспекті я наполягала — для мене це принципово».
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.