Слухати

В Україні вдруге присудять Волонтерську премію

17 листопада 2015 - 08:37
Facebook Twitter Google+
Анкету номінанта можна заповнити до 21 листопада. Переможців оголосять 30 листопада
В Україні вдруге присудять Волонтерську премію / Програми на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» розповіла Анастасія Черноштан, волонтерка Євромайдан SOS.

chernoshtan_anastasiya.jpg

Анастасія Черноштан
Анастасія Черноштан
Фото «Громадського радіо»

Анастасія Черноштан: Кожен волонтер по-своєму є переможцем, бо він переміг байдужість, систему, він став і щось зробив для країни. Ми хочемо зібрати всіх волонтерів для обговорення, щоб волонтер побачив волонтера і вони знали, що нас багато. Хочеться, щоб вони розказали про якісь свої історії які були найбільш вражаючими.

Василь Шандро: Хто переміг минулого року?

Анастасія Черноштан: В нас було 10 номінацій і перемогла дівчинка, яка була волонтером станції «Харків». Цього року вона буде в складі нашого журі. Номінацій було дуже багато, і тому важко сказати, хто переміг. Було близько 20 так званих переможців.

Тетяна Трощинська: Хто може висувати на вашу премію?

Анастасія Черноштан: Ті люди, які від волонтера, якого вони висувають, отримали згоду. Тобто якщо, ви знаєте волонтера і знаєте, що він не буде заперечувати, то можна подавати його кандидатуру. В нас є анкета, де ви повинні заповнити ім’я, розповісти про діяльність цієї особи, а також підтвердити те, що особа не заперечує, що її висувають. Далі треба відправити анкету на нашу пошту.

Ми будемо перевіряти, чи ця особа існує. Загалом волонтери один одного знають, а якщо ні, то ми будемо раді познайомитись.

Важливо, щоб люди почули «дякую» за те, що вони роблять.

 

Щоб номінувати людину, заповніть, будь ласка, анкету (її можна скачати за посиланням http://dropmefiles.com/FxDg2) і відправте її на електронну адресу [email protected].

Повний варіант бесіди слухайте у звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.