Слухати

Валентин Сильвестров став почесним доктором Острозької академії

14 травня 2016 - 08:30
Facebook Twitter Google+
Журналістка Галина Бабій побувала на прем’єрі концерта Валентина Сильвестрова в Острозі, у якому він брав участь в новому статусі доктора honoris causa Національного університету Острозькоїї академії
Валентин Сильвестров став почесним доктором Острозької академії / Програми на Громадському радіо

Андрій Куликов:Як пройшла прем’єра концерту Валентина Сильвестрова?

Галина Бабій: Це прем’єра концерту Валентина Сильвестрова в статусі доктора honoris causa Національного університету Острозькоїї академії.

Сьогодні 13 травня йому було присвоєне таке почесне звання в стінах Острозької академії. Був концерт: Інна Голотенко, солістка ансамблю «Київського камерата» та лауреат міжнародних конкурсів піаніст Олег Безбородько виконали цикли його вокальних творів на вірші Шевченка, Тичини, Лєрмонтова. А потім Валентин Васильович зірвався з місця в залі, емоційно змахнув руками, підбіг до рояля і почав виконувати одну зі своїх багател. Це був експромт, але це виявилось родзинкою програми, що дуже сподобалось залу, який вибухнув аплодисментами.

Андрій Куликов: Що таке багатели?

Галина Бабій: Багатели — цикл його фортепіанних творів доволі медитаційного плану, з його знаменитими божественними дліннотами, і він іх виконує краще за всіх піаністів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.