Слухати

Віце-спікер Ради Сироїд: зарплати депутатам не збільшили

15 квітня 2015 - 12:46
Facebook Twitter Google+
"Я навіть не знала, що що це рішення було прийнято, воно було заховане під формулюванням під час голосування депутатів", – каже Оксана Сироїд
Віце-спікер Ради Сироїд: зарплати депутатам не збільшили / Програми на Громадському радіо

Сироїд«Я навіть не знала, що що це рішення було прийнято, воно було заховане під формулюванням під час голосування депутатів», – каже Оксана Сироїд. За її словами, Голова Верховної Ради Володимир Гройсман заявив, що не підвищуватиме зарплату депутатам, незважаючи на те, що законом повернуто можливість досягти попереднього високого рівня зарплати. З іншого боку, Оксана Сироїд  наголошує на іншому боці питання: як вижити некорумпованому депутатові, у якого є значні витрати: подорожі до виборців, утримання офісу і оплата праці помічників. 

Інші теми — робота новосформованої Конституційної комісії, а також експропріація власності колишньої влади. Пані Сироїд повідомила, що вона опікується питаннями інвентаризації майна, яке лишилося на окупованій території. Вона також коментує позицію Російської Федерації щодо федералізації України: РФ хоче зруйнувати Україну зсередини, створивши де-факто федерацію, підсиливши регіони. А ми маємо дати більше прав саме місцевим громадам. Сподобалася розмова? То підтримай Громадське радіо! 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.