Слухати

Відпочинок на Херсонщині й Одещині — альтернатива окупованому Криму

18 червня 2015 - 12:33
Facebook Twitter Google+

Володимир ЦарукВолодимир Царук — виконавчий директор асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України» – розповідає про те, що спільна біда — анексія Росією Криму призвела до того, що почала посилено розвиватися туристична галузь півдня України. До вже традиційних курортів під Одесою — Затоки, можна сміливо додати курортне узбережжя Азовського та Чорного морів у Херсонській області. 

Посилено набирають обертів Гола пристань, Залізний порт. Найбільший острів Європи — Джарилгач з білим піском, бурштиновою водою, джерелом прісної води, пеліканами і колоніями крабів вражає колоритом недоторканої природи. Адже тут — заповідник. А ще є плавні Дніпра, з екскурсіями на баркасах з екологічно безпечними електродвигунами (аби вихлопом та шумом не зашкодити природі). «Українським туристам та відпочивальникам вже сьогодні є куди їхати, підтримувати грошима вітчизняну туристичну індустрію, а не окупаційну адміністрацію захопленого Кримського півострову. А за кілька років ці місця можна перетворити на потужний туристичний район з розвиненою інфраструктурою на кшталт грузинського Батумі, або турецької Анталії. Але для цього потрібно багато зробити. В тому числі — багато залежить від ставлення влади до розвитку туристичної індустрії країни», — каже Володимир Царук.

«Раніше курортами Херсонщини ніхто не цікавився, а сьогодні це є альтернатива. Сьогодні про них говорять, вони на слуху, адже це є ті маяки, за якими майбутнє» — розповідає Володимир Царук.

Також гість студій зазначає, що в ці регіони потрібні інвестиції, без яких не буде їх розвитку. Окрім цього, він говорить про досвід Турецьких та Грузинських курортів.

«Їхати є куди, просто на сьогодні постає питання, що на потит середнього і вище середнього рівня, нажаль, запропонувати нема чого, окрім Одеси. Наприклад, на Херсонщині  готелів класу 4 зірки немає» — зазначає Володимир Царук.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.