Слухати

Внутрішні процедури ЄС є неетичними щодо України, — Огризко

18 листопада 2016 - 22:03
Facebook Twitter Google+
«Україна всі свої завдання виконала, більше до нас претензій немає, отже ЄС мусить надати те, що обіцяв», — дипломат Володимир Огризко
Внутрішні процедури ЄС є неетичними щодо України, — Огризко / Програми на Громадському радіо

Володимир Огризко — дипломат, міністр закордонних справ України з 2007 по 2009 рік. Він каже, що «безвізовий режим буде і буде найближчим часом».

«Мені дуже б хотілося, щоб він був до 24 листопада узгоджений і оголошений під час саміту Україна — Європейський Союз. Ми на це маємо повне моральне і будь-яке інше право. Україна всі свої завдання виконала, більше до нас претензій немає, отже ЄС мусить надати те, що обіцяв. Що стосується внутрішніх процедур ЄС — вони, на мою думку, є не дуже етичними щодо України.

На місці європейських політиків і чиновників я б зробив зараз максимум можливого, щоб наступні кілька днів ми змогли на саміті сказати: так, тема вирішена, з такого то чи сла українці подорожують без віз. І це був би, справді, дуже хороший і правильний політичний меседж для українців, європейців і не тільки», — каже пан Володимир.

Також він говорить про внутрішні проблеми Європи: «Якщо говорити про Європу і брати до уваги той розрив, що відбувся між Брюсселем як центром і людьми, котрі живуть на реальній землі — він колосальний».

Громадська хвиля

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Польщі та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Громадська хвиля

Проект реалізується у партнерстві з Фондом «Освіта для демократії».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.