Слухати

«Вибух біля суду у Харкові було сплановано ретельно»

21 січня 2015 - 10:59
Facebook Twitter Google+
Це один з найсерйозніших терористичних актів, до лікарень потрапило 13 людей, 1 людину вже виписало. Найбільше потерпілих - 8 людей
«Вибух біля суду у Харкові було сплановано ретельно» / Програми на Громадському радіо

Володимир НосковЩо вдалося встановити слідству за добу розслідування теракту, внаслідок якого постраждали 14 людей: журналіст з Харкова Володимир Носков (телефоном). Сподобалася розмова? — Підтримай Громадське радіо! 

Це один з найсерйозніших терористичних актів, до лікарень потрапило 13 людей, 1 людину вже виписало. Найбільше потерпілих — 8 людей, зараз лікуються у відділення політравми міської лікарні невідкладної допомоги. Нам вдалось зайти до палат цього відділення і поспілкуватись з постраждалими.

Жертвами цього теракту стали молодь, студенти, найстаршій людині під 50 років. Це активісти Правого Сектору та інших патріотичних організацій, які прийшли підтримати Михайла Соколова – проукраїнського активіста. Нам вдалось познайомитись із правосекторівцями, один і з них розповів, що якраз виходили із будівлі і, буквально, кілька метрів пройшли до хвіртки і спрацював цей вибуховий пристрій, і що цікаво, що пристрій спрацював, коли вийшла половина натовпу людей. Він одразу впав і почув крики людей про допомогу. У нього осколкове поранення стегна, але його прооперували і все буде добре.

Ми чули, що на території запорізької області вживають надзвичайних антитерористичних заходів, а сьогодні на одному з харківських ресурсів я прочитав, що територія АТО поширюється на Харків. Чи відповідає це дійсності?

Я не можу поки що нічого за це говорити. Ця інформація з’являється постійно, але офіційні особи потім це все спростовують. Хочу додати слова лікарів, які оперували постраждалих, і вони кажуть, що витягували гвинтики, гайки і всякі залізяки із тіл.

Власне, пізніше прокуратура підтвердила, що це була саморобна вибухівка, яку задіяли дистанційно, тому в прокуратурі вважають, що це терористичний акт. А самі громадські активісти вважають, що це була цілеспрямована акція і її мішенню були саме активісти з Правого Сектору.

Володимир Носков з Харкова спеціально для Громадського радіо

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.