Слухати

«Я реально бачив, що таке порушення перемир’я» — Олексій Гарань

12 січня 2015 - 14:19
Facebook Twitter Google+
Говорячи про ситуацію в місті Піски, Олексій Гарань зауважив: "В Пісках робота цивільної адміністрації не відчувається. Це реально фронт"
«Я реально бачив, що таке порушення перемир’я» — Олексій Гарань / Програми на Громадському радіо

10923494_882287101822873_7670558690882393103_nПолітолог, професор Києво-Могилянської академії Олексій Гарань щойно повернувся з зони АТО, де він побував уже втретє: «Цього разу я був у Пісках, де давно хотів побувати. Зміг заїхати на метеостанцію на території Донецького аеропорту. Я реально побачив, що таке порушення перемир’я. Це не тільки обстріли, це постійні атаки, це засилка диверсантів». Говорячи про ситуацію в місті Піски, Олексій Гарань зауважив: «В Пісках робота цивільної адміністрації не відчувається. Це реально фронт».

На думку Олексія Гараня, Путін не перейде в постійний наступ, але і надалі дошкулятиме постійними вилазками. «Саме тому будь-які спроби силового протистояння в Києві будуть використані Путіним» — вважає Олексій Гарань.

Олексій Гарань вважає однією з найбільших проблем дисципліну в українській армії: «Важливо показати волю до змін, аби навести лад. Наприклад, будь-яка п’янка повинна жорстко каратися».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.