Слухати

Як футбол і графіті можуть допомогти підліткам порозумітися?

18 травня 2016 - 08:45
Facebook Twitter Google+
Як футбол та граффіті на стінах можуть допомогти підліткам різних національностей та з різних регіонів порозумітися? Про такі заходи у Києві розповідає громадський діяч Андрій Книжний
Як футбол і графіті можуть допомогти підліткам порозумітися? / Програми на Громадському радіо

23 квітня 2016 року у майстерні трафаретів Київського клубу толерантності підлітки робили заготовки для трафарету й розмалювали екологічні сумки. 30 квітня 2016 року відбувся футбольний турнір змішаних за віком та етносом команд.

andriy_knyzhnyy.jpg

Андрій Книжний // Громадське радіо
Андрій Книжний
Громадське радіо

Ольга Веснянка: Як ви вважаєте, футбольні турніри змішеннях за віком і етносом команд сприяють порозумінню?

Андрій Книжний: Так, я цим займаюсь останні п’ять років. Я вірю в те, що я роблю. У нас і дівчата беруть участь. Але нажаль цього року з дівчат нікого не приєдналося. Тож закликаємо дівчат приєднатися грати у футбол, що вважається досить чоловічим спортом, але насправді в наших літніх таборах, де ми також граємо у футбол, у нас завжди і за віком, і за етносом, і за гендерною ідентичністю різні учасники і учасниці.

Сергій Стуканов: Андрій, до вас приходять діти, які вже толерантні до всього? Чи трапляються випадки, що їх приваблює у вашому клубі якась діяльність, але впродовж роботи доводиться пояснювати, навчати?

Андрій Книжний: В рамках цього проекту у нас є такий основний напрямок як міжетнічна толерантність. Але питання більш табуйовані у різних місцях і суспільствах, наприклад, тематика гомофобії, трансфобії чи ставлення до людей з інвалідністю стали досить актуальними. Ми якраз в рамках цього проекту дивилися різні відеоролики.

Ольга Веснянка: Як до вас можна долучитися?

Андрій Книжний: На сайті tolerspace.org.ua є інформація і про клуб толерантності, і про табори, набор в які зараз триває: влітку відбудуться дві зміни «Джерел толерантності» для дітей 8-12 років і підлітків 13-17 років.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.