Як Тарас Шевченко звучить у XXI cтолітті? Наживо у «Громадській хвилі»!

10 березня 2016 - 08:37
Facebook Twitter Google+
Організатори конкурсу «Ше.Пісня» розповідають про сучасний голос Шевченка

Сергій Василюк: Ідея належить Юлії Капшученко-Шумейко. Вона заснувала фестиваль «Ше.Fest», який в Україні проводився вже двічі.

Участь у конкурсі взяли музиканти з різних куточків України. З вашого дозволу оголошу, зокрема, переможців. Це черкаський гурт «NAOMI» за пісню «Твої очі», київський дует «Тобі здалося» за «І стеляться на папері…». Третій переможець — Віталій Радиш «Минають дні».

 

 

Юлія Капшученко-Шумейко: Я завжди кажу, що потрібно фіксувати той час, в якому ми живемо, фіксувати пророків. Дехто може вважати, що ми знущаємось над Шевченком, але я так не вважаю. Ми дуже обережно ставимося до нього, до його творчості. На конкурс надіслали дуже багато робіт, але ми відібрали саме ті, які показували Шевченка в нашому часі, в XXI ст. Ми переносимо емоції XIX ст. сучасними голосами ХХІ ст. Я бачу Шевченка сучасним чоловіком із молодою душею та щирими емоціями.

 

 

Наталя Соколенко: Яка подальша доля цих чудових пісень?

Юлія Капшученко-Шумейко: Ідея конкурсу в тому, щоб пісні надсилалися в акустиці. Так вони стануть мобільними і можливими для виконання на різних платформах та майданчиках. Ми, як менеджери, за згодою конкурсантів будемо поширювати ці пісні в мережі, на радіостанціях. Ці пісні мають виходити у світ та ставати хітами.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.