Як визначають патріотичну пісню і поезію організатори фестивалю «Рутенія»?

02 липня 2018 - 22:01
Facebook Twitter Google+
7-8 липня на Контрактовій площі відбудеться 10-й фестиваль «Рутенія»

Про ювілейний фестиваль української патріотичної пісні «Рутенія» і творчість однойменного гурту у студії розповіли музики Григорій Лук’яненко та Анатолій Сухий.

lukyanenko_i_suhyy_tezh.jpg

Музики гурту «Рутенія» Григорій Лук’яненко і Анатолій Сухий

Григорій Лук’яненко: Над нашим новим альбомом ми працювали впродовж  2017 — 2018 років. В ньому 13 пісень, частина з них нових, частина – отримала нове аранжування. Робота над створенням альбому завершена, а наразі триває підготовка до 10-го ювілейного фестивалю української патріотичної пісні «Рутенія», який розпочнеться 7 липня о 14 годині і триватиме 2 дні на Контрактовій площі. Крім фестивальної сцени, як завжди, мають бути представлені вироби народних ремесел.

Партіотична пісня і поезія для нас, це твір про Україну. Те, що показує Україну з гарної сторони, україноцентриче, те, що піднімає український дух, що просвітлює молоді голови в плані історичної, культурної і мистецької свідомості.

Послухати пісні з нового альбому гурту «Рутенія», що лунали в ефірі «Громадської хвилі», а також повну розмову можна у доданому звуковому файлі

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.