Слухати

Як звучать українські колядки в стилі кантрі? Гурт Українські барви експериментує (ВІДЕО) / Програми на Громадському радіо
Громадське радіо / Скачати зображення

Як звучать українські колядки в стилі кантрі? Гурт Українські барви експериментує (ВІДЕО)

12 січня 2018 - 10:30
Facebook Twitter Google+
У студію Громадського радіо завітали Оксана Стебельська та музичний проект «Українські барви» - проанонсували концерт, що незабаром відбудеться, а також виконали наживо свої пісні

Оксана Стебельська, Роман Кука та Тимур Полянський проанонсували цьогорічний концерт «Щасливого Різдва» — не лише розповіли про нього, але й прихопили з собою електропіаніно та кларнет і зіграли наживо в ефірі Громадського радіо.

13 січня о 19.00 в Caribbean Club відбудеться концерт «Щасливого Різдва», під час якого музиканти будуть ділитися емоціями переживання різдвяних свят. Гості обіцяють — готується багато цікавинок. За їхніми словами, вдалося зібрати найкращих музикантів України, а на концерті планується багато музичних експериментів та прем’єр.

«Цей концерт не обмежується ні в стилістиці, в музичних жанрах, ані в творах, які співаються протягом новорічно-різдвяного циклу. Це будуть новорічні пісні, колядки, щедрівки і навіть всесвітньо відомі джазові хіти.

Якщо говоримо про музичні стилі, звучатиме музика і класична, і фольклорна. Буде традиційне виконання колядок і щедрівок, але й дуже експериментальне та незвичайне, будуть джазові імпровізації на відомі теми», — розповідає Оксана Стебельська.

Слухайте повну версію розмови з музикантами в доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.