Слухати

«Є ще небесна сотня письменників Розстріляного Відродження», — Юрій Логуш

03 жовтня 2015 - 10:57
Facebook Twitter Google+
Говоримо про конкурс «Коронація слова» із його фундаторами Тетяною та Юрієм Логушами
«Є ще небесна сотня  письменників Розстріляного Відродження», — Юрій Логуш / Програми на Громадському радіо

Конкурс «Коронація слова»  із конкурсу, покликаного розвивати масові жанри в літературі та кіно, перетворився на культурну платформу, що опікується пісенною  лірикою, драматургією, історичними романами, дитячою літературою та культурними проектами. 

«Коли у 1999 році конкурс тільки започаткувався у такий кризовий час, він налічував тільки 2 номінації «Кіносценарії» та «Романи». Вже потім ми додали «П’єси», «Пісенну лірику» та «Дитячі твори», тому що нам надсилали багато хороших творів, які не підпадали під жодну номінацію і це наштовхнуло нас на розширення конкурсу», — каже Тетяна Логуш.

Юрій Логуш спостерігає еволюцію тем, які хвилювали авторів та суспільство, та жанрів, у яких вони працювали: «Кожен через призму свого часу інтерпретував події, які мали місце у минулому. Можна навіть складати реальний соціологічний портрет».

Подружжя Логушів розповідає також про свій проект «Воскресіння Розстріляного Відродження» і каже, що проводили аналогії із воскресінням пам’яті про Небесну Сотню, адже «є ще небесна сотня  письменників Розстріляного Відродження». 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.