За даними розвідки, на окупованих територіях розміщуються два армійських корпуси РФ

19 листопада 2015 - 09:02
Facebook Twitter Google+
Кожного ранку місія ОБСЄ в Україні інформацію про порушення Мінських домовленостей. Місія намагається відреагувати на наш інформацію, але росіяни та сепаратисти їх туди не пускають

Ірина Соломко: За вашою оцінкою загострення ситуації на сході — це просто гра м’язів  сепаратистів, чи ми говоримо, що Росія, яка відпочила, зараз повертається до нас?

Вадим Скібіцький: Головне управління розвідки України може стверджувати про те, що відбувається загострення ситуації на сході нашої країни. Це не просто слова, а реальні оцінки і прогнози, яке дає головне управління розвідки.

На сьогоднішній день ми відмічаємо порушення російськими військами Мінських домовленостей, яке заключається в збільшені обстрілів сил АТО. На сьогоднішню добу ми фіксуємо 22 таких обстріли. Також є порушення відведення техніки від лінії розмежування. Це ті факти, які ми постійно фіксуємо і повідомляємо спільній місії ОБСЄ.

Наталія Сокленко: Як спільна місія реагує?

Вадим Скібіцький: Вони не просто співчувають і дивуються, а реально реагують на всі документи, які ми надаємо їм щодня. Кожного ранку на адресу спільної місії йде наше зведення, яке включає в себе не тільки обстріли, а й порушення техніки.

Спільна місія ОБСЄ намагаються реагувати, але є одна проблема. Вона полягає в тому, що бойовики, Збройні сили Російської Федерації, не допускають представників ОБСЄ до тих місць, які ми їм вказуємо.

Наталія Соколенко: Чи будуть презентовані ті докази присутності російських військ, які ви маєте, українцям?

Вадим Скібіцький: На сайті Головного управління розвідки викладено два брифінгові матеріали. Перший показує реальну присутність російських військ на території України, а другий брифінг показує, яку техніку поставляє на нашу територію Російська Федерація.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.