Слухати

Заповідні місця захопили представники влади й олігархи під мисливські угіддя

18 червня 2015 - 13:01
Facebook Twitter Google+

xerson«Я поставив задачу: від Каховського водосховища до лиману створити Нижньодніпровський природний парк», — говорить в інтерв’ю кореспонденту Громадського радіо Дмитру Тузову голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Путілов. 

«Ми наступаємо на пальці багатьом — силовикам, банкірам, олігархам регіональним, які беруть в оренду цілі острови і влаштовують там свої мисливські угіддя. Але з цими феодалами ми не можемо далі рухатись в Європу. Природний парк буде створено.», — Андрій Путілов.

«Наше місто Херсон — це територія миру. Коли кажуть, що тут є напруженість, оскільки поруч — окупований Крим, кажуть неправду. Бо на Херсонщині живуть патріоти. Ми говоримо і російською, і українською мовою. І ми рухаємось в Європу, в складі України. Наші стандарти — демократичні цінності. Нас ніхто не розкачає. Пройдіться містом і запитайте у людей — вам люди скажуть, що вони за Україну і за Європу. Ви не почуєте жодного слова за так звану «Новоросію». І у нас жорстко з цим. Херсонщина — це територія України і Європи, і це навіть не обговорюється. Тому запрошую всіх мешканців України відпочити цього року на Херсонщині» — закликав очільник Херсонщини Андрій Путілов.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.