Слухати

Збитки мають розподілятися між позичальниками, банками і державою

05 липня 2015 - 08:55
Facebook Twitter Google+
Прийнятий цього тижня Парламентом Закон №5158, який має зафіксувати курс гривні на момент отримання валютного кредиту — себто 5 гривень за долар — популістський і односторонній
Збитки мають розподілятися між позичальниками, банками і державою / Програми на Громадському радіо

Він не враховує інтересів країни, її фінансової системи та значно більшої частини населення. Про це в ефірі «Громадської хвилі» розповів експерт Реанімаційного Пакету Реформ Ілля Несходовський.

«Потрібно, щоб Президент наклав «вето» на цей Закон, знову сідати за стіл переговорів і домовлятися. Група експертів запропонувала варіант, у якому збитки розподіляються між позичальниками, банками та державою», — зазначив Ілля Несходовський.

Також гість «Громадської хвилі» зазначив, що експертна група пропонує прийняти Закон «Про банкрутство», який після офіційного визнання людини банкрутом зможе знімати фінансові зобов’язання перед банком. 

«Ми пропонуємо прийняти Закон «Про банкрутство». Після судового рішення і визнання позичальника банкрутом з цієї людини знімаються фінансові зобов`язання перед банком. Подібний Закон діє в багатьох країнах і завдяки такому документу і визначенню, вдається вирішувати проблему, коли людина, яка отримала кредит, справді витратила його на життєві потреби і в силу обставин просто не може його повернути», — розповів експерт Реанімаційного Пакету Реформ Ілля Несходовський.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.