Слухати

Жителі села Опитне неподалік Донецького аеропорту вважають, що про них забули

29 квітня 2015 - 12:27
Facebook Twitter Google+
Наша кореспондентка Ірина Сампан телефоном розповідає, що село Опитне, неподалік Донецького аеропорту, обстрілюється вже рік
Жителі села Опитне неподалік Донецького аеропорту вважають, що про них забули / Програми на Громадському радіо

Село ОпитнеНаша кореспондентка Ірина Сампан телефоном розповідає, що село Опитне, неподалік Донецького аеропорту, обстрілюється вже рік. У ньому залишились 60 мешканців, які вже рік живуть переважно у підвалах. Волонтери доїхали до Опитного лише в останні тижні. Жителі села вважають, що про них забули. 

«Найближчий до Донецького аеропроту населений пункт – село Опитне. Між селом і аеропртом декілька кілометрів. Опитне обстрілюється вже рік, твльки з різних кутів. Зараз у селі залишається 60 мешканців. Люди весь час живуть у підвалах, не має ні електрики, ні води, топлять буржуйками. Під час обстрілів були поранені і вбиті. Місцеві ховали їх поруч, у посадках, бо у будь-який момент могла залетіти міна.

Туди тільки нещадавно почали їздити волонтери, бо не знали, що є таке село. Як кажуть місцеві жителі, про них забули. Там розбомблені всі домівки, квартири», — розповіла Ірина Сампан.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.