Слухати

Чому в Туреччині заарештовуть журналістів? — коментує Богдан Яременко

16 грудня 2014 - 13:44
Facebook Twitter Google+
Говоримо про зв'язки поміж політикою Ердогана і політикою Путіна, зокрема про резонанси в енергетичній політиці, та про політику Туреччини стосовно кримських татар
Чому в Туреччині заарештовуть журналістів? — коментує Богдан Яременко  / Програми на Громадському радіо

Богдан ЯременкоБогдан Яременко, генеральний консул України у Стамбулі, голова правління фонду «Майдану закордонних справ»: «В Туреччині борються два підходи. Один — консервативної релігійності, який представляє Ердоган. Інший — світський напрямок, не зажди демократичний. Вчорашні події з арештами журналістів — це останній вияв політичної боротьби, яку я би назвав боротьбою між минулим і майбутнім. Арешти журналістів пов’язують із боротьбою з тероризмом.

Раніше арешти журналістів уже відбувалися — за пропаганду ідей тероризму». Богдан Яременко звернув увагу на те, що заарештовані турецькі журналісти так чи інакше пов’язані з Фетхуллах Гюленом (http://en.wikipedia.org/wiki/Fethullah_G%C3%BClen ), лідером руху, який протистоїть Ердогану.

Також говоримо про зв’язки поміж політикою Ердогана і політикою Путіна, зокрема про резонанси в енергетичній політиці, та про політику Туреччини стосовно кримських татар: «Заради оборудок з Росією, Туреччина може зрадити кримських татар».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.