Слухати

Коаліціада та її перебіг — коментує аналітик і політтехнолог Олександр Кочетков

05 листопада 2014 - 13:20
Facebook Twitter Google+
На думку Олександра Кочеткова, "Блок Петра Порошенка" сподівався на "монокоаліцію" з 35-40% на виборах до ВР. Високий результат "Народного фронту" підважив ці сподівання
Коаліціада та її перебіг — коментує аналітик і політтехнолог Олександр Кочетков / Програми на Громадському радіо

Олександр КочетковОлександр Кочетков, аналітик і політтехнолог коментує хід формування коаліції в парламенті. На думку Олександра Кочеткова, «Блок Петра Порошенка» сподівався на «монокоаліцію» з 35-40% на виборах до ВР. Високий результат «Народного фронту» підважив ці сподівання: «Розчарування Порошенком виявилося більш сильним, ніж розчарування Яценюком».

Коментуючи результат партії «Самопоміч» на виборах, а також конфлікти всередині партії після виборів, Кочетков зауважив: «Політична сила, яка говорила, що не має нікого з «колишніх», заслужила довіру. Але «нові» виявилися не всередині, а лише на словах. Відразу після виборів з них полізли амбіції — вони почали відчувати себе великими політичними діячами».
 
«У ВР цього скликання до парламенту пройшли не тільки бізнесмени, але і люди, котрі грошей на вибори не витрачали — вони пройшли на хвилі патріотичних перетворень».
 
Говорячи про нелегітимні «вибори» на територіях, підконтрольних самозваним «ДНР» і «ЛНР», Олександр Кочетков сказав: «На Донбасі відбуваються знакові речі. Бойовикам вибори не потрібні — вони мають владу зброї. Вибори потрібні Москві — вони закріплюють вогнище напруги та тролять весь світ, демонструючи, що можуть робити все, що завгодно. Також це дозволяє будувати вертикаль сили — відбувається зачистка непокірних польових командирів. Москва планує ескалацію агресії».
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.