Слухати

Ми хочемо, щоби українські партії не фінансувалися олігархами, — лідер ДемАльянсу Гацько

21 грудня 2014 - 14:22
Facebook Twitter Google+
Переобраний голова ДемАльянсу Василь Гацько та член правління партії Вікторія Черевко говорять про європейську практику фінансування партії з держбюджету
Ми хочемо, щоби українські партії не фінансувалися олігархами, — лідер ДемАльянсу Гацько / Програми на Громадському радіо

ГацькоУ студії Громадської хвилі — керівники партії Демократичний Альянс, що запам’яталася активними діями під час ЄвроМайдану та революції Гідності. ДемАльянс йшов на вибори із Громадянською позицією, однак цей союз не подолав прохідного бар’єру і лишився поза парламентом. 20 грудня відбувся з’їзд ДемАльянсу,  на якому головою партії знову обрали Василя Гацька.

 Переобраний голова ДемАльянсу Василь Гацько та член правління партії Вікторія Черевко говорять про європейську практику фінансування партії з держбюджету: ми хочемо, щоби українські партії не фінансували олігархи, бо українські олігархи дуже дорого обходяться громадянам.

Сьогоднішні парламентські партії відверто лобіюють інтереси олігархів, — Василь Гацько. Вікторія Черевко, що мешкає у Харкові, розповідає про проект ДемАльянсу із моніторингу будівництва прекьа Стіна на українсько-російському кордоні: «Протягом чотирьох годин ми намагалися знайти проект Стіна, кілька разів ми ледь не перетнули наш кордон,- отак насправді «укріплено» кордон між Україною і Росією, а Харків на відстані 30 км від кордону»

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.