Слухати

«Ми проходимо до парламенту», — Сергій Лещенко

15 вересня 2014 - 13:30
Facebook Twitter Google+
Заліщук, Лещенко і Наєм йдуть на Парламентські вибори з БПП, тому що перебування у партії яка знаходиться при владі суттєво збільшує шанси реалізацій пропозиції
«Ми проходимо до парламенту», — Сергій Лещенко / Програми на Громадському радіо

Leschenko 1 Як Світлана Заліщук, Сергій Лещенко і Мустафа Наєм опинилися у верхній двадцятці списку кандидатів від Блоку Петра Порошенка. Чому вони у списку поруч і з ким їм не надто зручно у тому списку.

На яких підставах Лещенко і надалі писатиме для «Української правди». Світлана Заліщук, Сергій Лещенко і Мустафа Наєм йдуть на Парламентські вибори з Блоком Петра Порошенка, тому що перебування у партії яка знаходиться при владі суттєво збільшує шанси реалізацій пропозицій з якими вони йдуть на вибори.

При цьому журналіст заявив, що вплив олігархів на політику на даний момент дуже високий і назвав кілька імен олігархів, що входять до списку Порошенка.

Сергій Лещенко заявив, що розуміє всі ризики втрати довіри глядачів. Лещенко заявив, що змінюватись після парламентських виборів не збирається, адже умов вступу в партію не давали, і у разі тиску зі сторони однопартійців він покине парламентське крісло.

Також Лещенко пояснив, що після виборів його блог в «Українській правді» зі статусу журналістського перейде в блог політичного діяча. Під час розмови Сергій Лещенко навів приклади закордонних журналістів, які спробували себе в політиці і не скомпрометували себе як фахівців.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.