Слухати

На що планує витрачати гроші український уряд? — коментує Костянтин Криволап

15 грудня 2014 - 13:00
Facebook Twitter Google+
"Програма уряду складається з 13 блоків - вони стосуються державного управління, системи правосуддя тощо"
На що планує витрачати гроші український уряд? — коментує Костянтин Криволап / Програми на Громадському радіо

Костянтин Криволап 2 Костянтин Криволап (директор інвестиційно-консалтингової компанії «Астарта-Таніт», експерт з антикризового управління) коментує програму уряду: «Програма уряду складається з 13 блоків — вони стосуються державного управління, системи правосуддя тощо. Не хочу окремо зупинятися на програмі «Європейський вал» — будівництво укріпленого кордону між Україною та Росією. 8 мільярдів, які збираються на них витратити — це політична емоційна ідея, а не ідея, що дозволить захистити Україну від Росії. Мене найбільше насторожує, що в програмі дій уряду нічого не кажуть про те, якою має стати країна». 

Також Костянтин Криволап відмітив як позитивну зміну кількості податків — з 22 до 9, але додав, що «ще незрозуміло, що це будуть за податки».
 
«Я розчарований пропозиціями Міністерства фінансів щодо бюджету. Наприклад, пропозиція зняти стипендії з українських студентів. Другий нонсенс, який мене вразив, це підвищення пенсійного віку до 65 років і в чоловіків, і у жінок. Адже середньостатистична тривалість життя українців складає порядку 70 років»
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.