Слухати

Написати історію Євромайдану — історик Вільям Ріш (США)

09 грудня 2014 - 14:31
Facebook Twitter Google+

Гості

Автор книжки про культурне життя Львова після Другої світової війни. Тепер Вільям Ріш працює над створенням книжки про історію Євромайдану
Написати історію Євромайдану — історик Вільям Ріш (США) / Програми на Громадському радіо

Вільям Ріш — доцент з історії Східної Європи та Русі Університет Джорджії (США), керівник Facebook-спільноти Euromaidan News in English, автор книжки про культурне життя Львова після Другої світової війни. Тепер Вільям Ріш працює над створенням книжки про історію Євромайдану.

«Американські ЗМІ зосереджували увагу на насильстві, що відбувалося на вулиці Грушевського. Журналісти не хотіли говорити, що є і інші конфлікти. Саме тому я перекладав новини англійською мовою. Кожну ніч я займався цим, бо вдень викладав . А коли дійшло до повалення режиму Януковича, я вже падав з ніг. Тільки потім я дізнався, що американські ЗМІ мають певні звички, що виключають роботу подібних Facebook-спільнот, які намагалися показати всі нюанси».
 
«Ми будемо знати про наслідки Євромайдану через 10-20 років. Але важливо вже тепер зрозуміти, наскільки це складно, наскільки спонтанно виник Євромайдан. Це не просто про неонацистів чи крайніх правих — все набагато складніше».

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.