Слухати

Пам’ятники Леніну в Україні стояти не можуть, — заст. голови Інституту національної пам’яті

29 вересня 2014 - 14:31
Facebook Twitter Google+

Гості

Пам'ятники Леніну треба знімати офіційно та в цивілізований спосіб. Але, якщо влада не вживає заходів, люди вже не можуть із цим миритися
Пам’ятники Леніну в Україні стояти не можуть, — заст. голови Інституту національної пам’яті / Програми на Громадському радіо

шлапак

Аліна Шпак (перша заступниця голови Інституту національної пам’яті) дає оцінку «ленінопаду»: «Пам’ятники Леніну в Україні стояти не можуть. Але пам’ятники Леніну треба знімати офіційно та в цивілізований спосіб. Але, якщо влада не вживає заходів, люди вже не можуть із цим миритися».

Також Аліна Шпак розповідає про результати навчального візиту Інституту національної пам’яті до інституції національної пам’яті Польщі та про перспективи співпраці між українськими та польськими істориками навколо проблемних сторінок спільної історії.
 
Аліна Шпак говорить про можливості примирення України навколо героїзації вояків АТО: «Вся Україна воює на Сході. Концепт боротьби за Україну в нинішніх умовах є кристалізацією розуміння того, чим є Україна».

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.