Слухати

Роботу міністерства охорони здоров’я дискредитує мафія, — Олег Мусій

28 червня 2014 - 11:36
Facebook Twitter Google+

Гості

Міністр охорони здоров`я Олег Мусій розповів про боротьбу з корупцією в галузі охорони здоров`я, про тіньові схеми закупівлі ліків під конкретного виробника
Роботу міністерства охорони здоров’я дискредитує мафія, — Олег Мусій / Програми на Громадському радіо

Олег Мусій Міністр охорони здоров`я Олег Мусій розповів про боротьбу з корупцією в галузі охорони здоров`я, про тіньові схеми закупівлі ліків під конкретного виробника та групи лобістів, які діють у власних інтересах, і протидію корупції у відомстві, яке має перестати бути «міністерством закупівель».

Міністр також повідомив, що завод по виробництву інсуліну «Індар» має бути повернутий у державну власність, що викликає сильний опір тих, хто приватизував це стратегічне підприємство.

Також Олег Мусій повідомив про ситуацію з медичним забезпеченням військовослужбовців та місцевих мешканців в зоні бойових дій, оскільки щойно повернувся з передової анти-терористичної операції. «Протягом двох останніх тижнів з’являються абсолютно безпідставні звинувачення в пресі і в «жовтій пресі». Звинувачення в тому, що міністр ніби то «наїхав» на Інститут раку, що він хоче забрати завод «Індар».

Ці звинувачення лобіює мафія, яка годувалася на відкатах і на тендерах і на корупційних схемах. І по суті це боротьба з корупцією призводить до того, що насправді системно знищують позицію мою в міністерстві охорони здоров’я.

Призначені за партійними квотами заступники міністра також блокують роботу в середині міністерства. Як можна за квотами лікувати людей?  Це ж нонсенс. Але в нас є партійна коаліція  у Верховній раді яка вимагає призначення заступників міністра за партійними квотами.

Один із заступників міністра охорони здоров’я, який відповідає за тендери  наприклад відверто саботує проведення тендерів. Він призначений за квотою «Батьківщини», — повідомляє Олег Мусій.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.