Слухати

Росія намагається показати своїм громадянам, що війни в Чечні не буде — Ігор Семиволос

06 грудня 2014 - 12:53
Facebook Twitter Google+
Ігор Семоволос говорить про події в Грозному, Махачкалі, Шалі: ""Багато хто пов'язав події в Грозному з виступом Путіну. Це "привіт" Путіну та Кадирову
Росія намагається показати своїм громадянам, що війни в Чечні не буде — Ігор Семиволос / Програми на Громадському радіо
Ігор СемиволосВиконавчий директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семоволос говорить про події в Грозному, Махачкалі, Шалі: «»Багато хто пов’язав події в Грозному з виступом Путіну. Це «привіт» Путіну та Кадирову».
 
Ігор Семиволос вважає, що говорячи про події в Грозному, маємо говорити про тероризм: «Тероризм це один із методів досягнення якоїсь цілі, в тому числі і в національно-визвольній боротьбі. Немає тероризму заради тероризму».

«Акція в Грозному — це успішна акція. Що таке інформаційна війна з використанням терористичних технологій? Це коли дій на копійку, а розголосу — на гривню. Це і було завданням цієї групи. Знову Чечня виходить на перші шпальти газет, знову про це говорять в усіх ефірах. Путіну це не вигідно, тому що Чечня завжди викликає паніку, і вся стратегія Путіна як підкорювача Чечні не працює».
 
«Я не можу пов’язувати події в Грозному та в Махачкалі. Це збіг обставин, який в головах багатьох людей перетвориться на теорію змови. Так само в Москві вже є версія про те, що події в Чечню організовані Києвом».
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.