Слухати

Суспільне мовлення з`явиться наступного року, — Олег Наливайко (Держкомтелерадіо)

16 грудня 2014 - 13:33
Facebook Twitter Google+
Олег Наливайко коментує хід створення Суспільного мовлення в Україні, роботу Міністерства інформаційної політики, також говоримо про роботу ЗМІ та телерадіомовлення в зоні бойових дій
Суспільне мовлення з`явиться наступного року, — Олег Наливайко (Держкомтелерадіо) / Програми на Громадському радіо
Олег НаливайкоГолова Держкомтелерадіо Олег Наливайко коментує хід створення Суспільного мовлення в Україні, створення та роботу Міністерства інформаційної політики, також говоримо про роботу ЗМІ та телерадіомовлення в зоні бойових дій. Також говоримо про виклики, що стоять перед українською книговидавничою галуззю.
 
Говоримо про зменшення кількості російських книжок на українському книжковому ринку, яке Олег Наливайко прокоментував: «Це ринкові моменти — росіяни почали менше книжкової продукції постачати до України. Також прискіпливо працює митниця: було декілька епізодів ввезти до України продукцію, що мала антиукраїнських характер». 

Щодо перспектив квотування та ліцензування іноземної книжкової продукції в Україні, Олег Наливайко зауважив: «Ключова проблема полягає в тому, що ми не маємо права вводити квотування — це наше зобов’язання у зв’язку з Асоціацією з ЄС та з вимогами ВТО».
 
Говорячи про припинення дії податкових пільг для книговидавців, Олег Наливайко розповів про результати наради, що відбувалася 15 грудня: «Якщо не продовжувати термін пільг, то галузь може «лягти». Ми обговорили термінові кроки для спроби прийняття в уряді пролонгації пільг для книговидавців. Щодо цього є дискусія — наприклад, є пропозиція такі пільги залишити тільки для україномовних книжок, також є пропозиція не включати до пільг послуги друкарень».
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.