Слухати

Вікторія Сюмар розповіла про спонсорів нової партії «Воля»

23 червня 2014 - 10:16
Facebook Twitter Google+

Вікторія Сюмар Новоутворена  партія ліберального спрямування «Воля» буде впроваджувати новий принцип управління. Про це в ефірі «Громадської хвилі» розповіла одна з керівників партії «Воля» Вікторія Сюмар. «Новий принцип, який ми хочемо впровадити у політику, за яким керуючий орган партії – рада партії. Туди максимально може входити 12 людей і зараз входить 5 людей. Ходять вони за принципом ротації і за принципом, власне, хто найбільше докладає зусиль до розбудови партії. Зусилля – це і час, і ті ресурси, які можна долучити, для того, щоб партія розбудовувалась», — розповіла Вікторія Сюмар.

Є момент засновництва, є момент того, хто доклав зусиль, щоб партія з’явилася. Це поки 5 людей, але звісно ми би хотіли долучати людей з регіонів і в нас вже є достатньо сильні осередки – Одеса, Харків, Львів, Київська область. І тут важливо, що ми не називаємося навіть співголови або там голова. А якщо це є рада партії, то хотілося б, щоб це був дуже живий механізм, у який би приходили люди і у якому були відкриті ліфти. Але хочеться, щоб це була справді структура, яка б була дуже модернова, дуже відчувала енергію нових людей, яких дуже багато в країні, але який дуже складно реалізуватися» — сказала вона.

Насправді у партії «Воля» уже багато людей і це тішить, тому що створенням цього політичного інституту ми займались останні 3 роки. Хто з найактивніших людей, які зараз долучилися до партії, то це Єгор Соболєв, Юрій Дерев’янко. Дуже важлива людина, оскільки це депутат ВР, який має великий досвід у просуванні реформ. Він позафракційний і мажоритарник. Йдеться про успішного бізнесмена і одного з легальних мільйонерів, одного з найбагатших людей Парламенту, який декларує свої статки і може витрачати чесно зароблені гроші.

Новий принцип, який ми хочемо впровадити у політику, за яким керуючий орган партії – рада партії. Туди максимально може входити 12 людей і зараз входить 5 людей. Входять вони за принципом ротації і за принципом, власне, хто найбільше докладає зусиль до розбудови партії. Зусилля – це і час, і ті ресурси, які можна долучити, для того, щоб партія розбудовувалась.

Є момент засновництва, є момент того, хто доклав зусиль, щоб партія з’явилася. Це поки 5 людей, але звісно ми би хотіли долучати людей з регіонів і в нас вже є достатньо сильні осередки – Одеса, Харків, Львів, Київська область. І тут важливо, що ми не називаємося навіть співголови або там голова. А якщо це є рада партії, то хотілося б, щоб це був дуже живий механізм, у який би приходили люди і у якому були відкриті ліфти. Але хочеться, щоб це була справді структура, яка б була дуже модернова, дуже відчувала енергію нових людей, яких дуже багато в країні, але який дуже складно реалізуватися.

Ідеологія партії – ліберальна. Можливо, це не дуже популярно звучить в Україні, але ідеологія для нас теж дуже важлива. Два роки ми шукали, а що нас об’єднує, на яких цінностях ми стоїмо. Ліберальна ідеологія – це ідеологія свободи. Це свобода вираження поглядів, свобода особистості. Ми переконані, що Україна дуже волелюбна нація.

Ми переконані, що саме ліберальна ідеологія є основою для побудови в країні середнього класу. Отого класу власників, які і є замовниками цивілізованої країни, цивілізованих правил гри. У нас багато людей, які займалися люстраційною тематикою і цей підхід буде дуже серйозно застосований до відбору союзників. Хотілося би мати справу з тими силами, які себе проявили на Майдані. Для нас це важливо. Я сподіваюся, що країна змінилася. Змінилося інформаційне середовище. Вже такої інформаційної блокади вже нема.

З’їзд нашої партії коштував 20 тис. доларів. І можу назвати людей, які за це заплатили – це Іван Мірошниченко, підприємець, Юрій Дерев’янко, Павло Костенко», — розповіла Вікторія Сюмар.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.