Слухати

Як перебудують Майдан Незалежності? — розповідають Владислава Осьмак та Світлана Шліпченко

08 грудня 2014 - 14:30
Facebook Twitter Google+
Цікаво, що на конкурс прийшло понад 400 заявок з 40 країн світу
Громадського радіо //

Учасниці Громадської ради конкурсу на створення комплексу «Територія Гідності» на Майдані Незалежності Владислава Осьмак та Світлана Шліпченко говорять про хід конкурсу. Цікаво, що на конкурс прийшло понад 400 заявок з 40 країн світу.

Владислава Осьмак: «Якщо спочатку ішлося про «пам’ятник Небесній Сотні», то згодом процес розвивався таким чином, що конкурс розширився. Тепер ідеться не тільки про Майдан Незалежності — проект розширили від Європейської площі до місця, де стояв пам’ятник Леніну». Конкурс матиме 4 номінації — створення Музею Майдану / Музею Свободи, створення культурного центру в Українському домі, меморіалізація всієї території Революції Гідності та створення нового громадського простору. Про масову перебудову чи знесення об’єктів на Майдані Незалежності не йдеться».

Світлана Шліпченко: «Ідеться не про те, щоб зробити Хрещатик пішохідним — це не потрібно, хоча пріоритетом є максимальна зручність для пішоходів і велосипедистів. Хрещатику сьогодні бракує розваг — доступних закладів громадського харчування, місць для відпочинку з дітьми тощо». Також Світлана Шліпченко додала, що ідеться про створення місць, придатних для усамітнення та роздумів про події Революції Гідності в Києві.

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.