Слухати

Депутатка Оксана Калетник не змогла домовитися з Симоненком, що говорити журналістам

31 травня 2014 - 19:31
Facebook Twitter Google+
Народна депутатка Оксана Калетник не дійшла згоди з лідером комуністів Петром Симоненком через її спілкування з мас-медіа, які потрібно було узгоджувати
Депутатка Оксана Калетник не змогла домовитися з Симоненком, що говорити журналістам / Програми на Громадському радіо

Оксана КалетникНародна депутатка Оксана Калетник не дійшла згоди з лідером комуністів Петром Симоненком через її спілкування з мас-медіа, які потрібно було узгоджувати. Про це Оксана Калетник розповіла в програмі “Кабінет Сергія Андрушка”.

Народна депутатка, яка вирішила залишити комуністичну фракцію України у Верховній Раді, розповіла, що “кожний раз  отримувала якісь зауваження і  стала тим елементом, що підриває дисципліну”.

Тепер уже позафракційна народна депутатка зауважила, “Якщо ми вважаємо це гарний журналіст, а це поганий журналіст , когось ділимо на своїх і чужих і знімаємо функцію виховувати один одного”.

На запитання чи забороняв Петро Симоненко їй давати інтерв’ю, депутатка Оксана Калетник розповіла, що мала багато зауважень щодо того, що не погоджувала і ходила кудись на інтерв’ю.

Як приклад зауваження з боку лідера комуністів вона згадала її похід на Громадське телебачення: “Так, я розумію, що у них якась заточка і завдання донести ту, от якраз прийшов, про вас говорю, Мустафа (Мустафа Найем, журналіст Громадського телебачення) — донести свою точку зору, щось робити, щоб виставити в якомусь іншому світі.

Я це розумію, але без діалогу нічого не можливо змінити. Навпаки, треба мати силу переконати, навіть якщо хтось веде іншу точку зору. Саме в цьому і є завдання політика” — зазначила Оксана Калетник.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.