Слухати

Голову комісії ВР по розслідуванню загибелі Сашка Білого призначили заочно

12 квітня 2014 - 19:47
Facebook Twitter Google+
Юрій Дерев'янко по телевізору дізнався про своє призначення головою комісії з питань розслідування обставин загибелі активіста Правого сектора Сашка
Голову комісії ВР по розслідуванню загибелі Сашка Білого призначили заочно / Програми на Громадському радіо

Сергій ЖаданЮрія Дерев’янка, не запитавши у нього,  призначили головою комісії з питань розслідування обставин загибелі активіста Правого сектора Сашка Білого. Про це народний депутат розповів у програмі “Кабінет з Сергієм Андрушком”. За словами депутата, він перебував на парламентському комітеті, коли по телевізору дізнався про створення комісії і про те, що його призначили. Повний запис інтерв’ю з депутатом слухайте на сайті Громадського радіо.

Юрія Дерев’янка, не запитавши у нього,  призначили головою комісії з питань розслідування обставин загибелі активіста Правого сектора Сашка Білого. Про це народний депутат розповів у програмі “Кабінет з Сергієм Андрушком” на Громадському Радіо. За словами депутата він перебував на парламентському комітеті, коли по телевізору дізнався про створення комісії і про те, що його призначили.

“Я був в шоці, що відбулося. В той момент часу я був на комітеті захисту прав людини. Без мене мене женили. Я поставив пряме запитання голові ВР Олександру Турчинову про те, що ніхто не розмовляв, не попередили про це. Він відповів, просить, тому що він вірить, що у мене вийде налагодити роботу комісії. Він сказав фразу — “ви ж вчора виходили спілкуватися на вулицю, у вас все вийшло”.

Також в інтерв’ю народний депутат Юрій Деревянко розповів, що живе на банківські відсотки, а депутатську зарплату віддає на благодійність. Через нове законодавство, що оподатковує депозити, Деревянко очікує витратити 3 млн. грн. на податки по депозитам. “3 млн. грн. заберуть податки — розповів народний депутат. “Я за цей закон голосував сам. Це справедливо, якщо так говорити відверто. Ті пасивні доходи, які великі, потрібно оподатковувати, якщо в країні криза,”- вважає народний депутат.

Фото: Вікіпедія

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.