Слухати

В українській політиці не було конкретної стратегії щодо Криму, — Андрій Щекун

20 серпня 2015 - 11:33
Facebook Twitter Google+
«...А коли прийшов Янукович, то він добре знав, що з цим робити...», — говорить гість програми «Кримські хроніки»
В українській політиці не було конкретної стратегії щодо Криму, — Андрій Щекун / Програми на Громадському радіо

Про те, як розвивався Крим до 2014 року, як відреагувало кримське громадянське суспільство на кримські події 2014 року, про що писали і що показували кримські ЗМІ навесні 2014 року і що зараз відбувається на півострові — гість програми, Андрій Щекун, кримський громадський діяч, керівник ГО «Український дім»:

andriy_shekun_0_0_0.jpg

Андрій Щекун
Андрій Щекун

«…Ще у 2012 році, національно демократичні сили не змогли об’єднатися и увійти до складу місцевих органів самоврядування — розповідає Андрій — і це був повний провал для демократичних сил у Криму…».

«…Проблем з мовним питанням у Криму фактично не було… Натомість, на початку року 2014 кількість україномовних класів та шкіл на півострові зросла — попит на це був…».

Про Крим 2015:

«…Я бачу прояви того, що у Криму люди вже трошки перестають боятися… страх потихенько відходіть і люди починають виходити на вулицю…».

«…По-перше, уся наша діяльність, и громадського сектору и органів державної влади повинна бути спрямована на те, щоб люди у Криму не втратили віри і сподівання у те, що Крим з часом повернеться до України… Якщо наші діди чекали біля 70 років, коли паде радянська система — і дочекалися того… я вважаю, що з Кримом це трапиться набагато швидше…», — сказав на завершення Андрій.

«Кримські хроніки» — авторська програма журналіста Юрія Шамкова — це серія програм, присвячена людям, які покинули територію АР Крим і зараз продовжують свою діяльність на материковій частині України

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.