«Київ-Донбас» // «Громадське радіо»

Київ-Донбас

Програма Київ-Донбас виходить в ефірі Громадського радіо щодня (у вихідні та святкові дні також) від 12:00 до 14:00 та від 18:00 до 20:00

Щоденна програма протягом чотирьох годин у прямому ефірі розповідає передусім про події на Донбасі, життя та проблеми переселенців зі сходу України, але не оминає й найважливіших подій усієї країни та світу.

Левову частку програми складають розмови із гостями студії у прямому ефірі. До цих інтерв’ю ведучі та редактори намагаються залучати як політиків, чиновників та експертів, так і пересічних учасників подій на сході країни: мешканців регіону та переселенців звідти, військовиків та волонтерів. Доволі часто у студії з’являються й діячі культури: літератори, художники, музиканти — або безпосередньо з Донбасу, або ті, хто часто їздить туди із волонтерськими та просвітницькими місіями.

Програма ведеться російською мовою, але гості вільні обирати самі, якою мовою, російською чи українською, їм зручніше говорити.

Програму доповнюють репортажі кореспондентів «Громадського радіо» (і не лише зі східних областей, а й про важливі події у столиці та в інших регіонах), опитування, а також окремі невеличкі рубрики: «Точка на мапі», «Музика Донбасу», «Що почитати» тощо. 

Телефон прямого ефіру: 0800 750 490

Редактори програми: Тетяна Трощинська та Михайло Кукін

Останні випуски

Как Верка Сердючка стала звездой и при чем тут ПриватБанк? //
19 червня 2018 - 22:24
Рассказывает журналист, соавтор книги «ПРИВАТная история. Взлет и падение крупнейшего частного банка Украины» Андрей Яницкий
Анастасія Красносільська //
19 червня 2018 - 17:06
У студії - Анастасія Красносільська, експертка Центру протидії корупції та Антикорупційної групи РПР
Андріан Прокіп //
19 червня 2018 - 16:32
Президент Петро Порошенко заявил, что Украина создает в Европе группу, которая может поспособствовать блокировке строительства «Северного потока-2»
Анна Київська була русинкою, киянкою, православною, - історик //
19 червня 2018 - 15:33
26 червня на території Софії Київської відбудеться перший благодійний вечір «Анна Київська. Нове Тисячоліття»
Наталя Веселова //
18 червня 2018 - 23:55
Обсуждаем новый законопроект о порядке регистрации граждан на временно оккупированных территориях