«Київ-Донбас» // «Громадське радіо»

Київ-Донбас

Програма Київ-Донбас виходить в ефірі Громадського радіо щодня (у вихідні та святкові дні також) від 12:00 до 14:00 та від 18:00 до 20:00

Щоденна програма протягом чотирьох годин у прямому ефірі розповідає передусім про події на Донбасі, життя та проблеми переселенців зі сходу України, але не оминає й найважливіших подій усієї країни та світу.

Левову частку програми складають розмови із гостями студії у прямому ефірі. До цих інтерв’ю ведучі та редактори намагаються залучати як політиків, чиновників та експертів, так і пересічних учасників подій на сході країни: мешканців регіону та переселенців звідти, військовиків та волонтерів. Доволі часто у студії з’являються й діячі культури: літератори, художники, музиканти — або безпосередньо з Донбасу, або ті, хто часто їздить туди із волонтерськими та просвітницькими місіями.

Програма ведеться російською мовою, але гості вільні обирати самі, якою мовою, російською чи українською, їм зручніше говорити.

Програму доповнюють репортажі кореспондентів «Громадського радіо» (і не лише зі східних областей, а й про важливі події у столиці та в інших регіонах), опитування, а також окремі невеличкі рубрики: «Точка на мапі», «Музика Донбасу», «Що почитати» тощо. 

Телефон прямого ефіру: 0800 750 490

Редактори програми: Тетяна Трощинська та Михайло Кукін

Останні випуски

Дарина Толкач //
19 серпня 2018 - 18:00
Сотни дел заморожены сейчас в судах, люди продолжают не получать пенсию, а Пенсионный фонд решил обжаловать решение Верховного суда - Дарина Толкач.
Сергій Шумило з помянником // Фото: Фейсбук сторінка Сергія Шумило
18 серпня 2018 - 23:28
На Афоні знайшли унікальний старовинний рукопис, що розповідає про те, як на афонські храми жертвувала дань українська козацька старшина. В рукописі - прізвища гетьманів Самойловича, Мазепи, Полуботка
Дарія Бадьйор // Громадське радіо
18 серпня 2018 - 22:24
У національному відборі на премію «Оскар» візьмуть участь 6 українських фільмів
 Азовське море //
18 серпня 2018 - 21:28
100 днів як триває Операція об’єднаних сил. Що змінилося з моменту переформатування військової операції?
 Денис Блощинський // Громадське радіо
18 серпня 2018 - 17:46
«Зі спального району Донецька - в культурний центр». Як мешканців Донбасу навчають проводити фестивальні заходи, і наскільки може змінитися цей регіон в контексті культурного життя?