Слухати

1200 фактів про Україну та українців зібрали в новій дитячій книжці

28 січня 2018 - 17:04
Facebook Twitter Google+
«Книга-мандрівка. Україна» - це непересічні та подекуди маловідомі факти про країну, її культурні здобутки, історичну спадщину та видатних людей
1200 фактів про Україну та українців зібрали в новій дитячій книжці / Програми на Громадському радіо

Проект «Книга-мандрівка. Україна» створила креативна агенція Green Penguin Media, а видало книжку видавництво Книголав.

Автори проекту відшукали не лише цікаві, але й дуже важливі факти про Україну та українців. Ірина Тараненко та Ірина Батуревич у ефірі Громадського радіо розповіли, як працювали над проектом, обирали факти і як вдалося вмістити їх в одну книжку.

 

«Коли ми почали збирати ці факти, консультуватися з істориками, культурологами, мистецтвознавцями, археологами, то самі відкрили для себе області, які раніше, здавалось, просто не існували в нашому інформаційному просторі, не існували як цікаві та незвичайні», — розповідає Ірина Батуревич

У книжці є 327 особистостей, що надихають, 232 дива природи, 224 історичні події, 135 культурних феноменів, 129 архітектурних шедеврів, 78 визначних винаходів і відкриттів і 75 економічних об’єктів.

«Наши первые концепты были либо больше туристическими, либо культурными. Но мы понимали, что хотим сделать очень глубокую книгу, очень интеллектуальную, которая вместит очень много разных фактов. У нас есть понятие баланс объектов, и мы старались все время его придерживаться. У нас есть животные, растения, культурные события, архитектура. Каждая область вмещает до 40 объектов. И вместить 40 объектов в одну область очень тяжело, потому что их гораздо больше.

Было очень много споров,  мы очень много общались с экспертами, отстаивали факты. И получилось 1200 фактов. Каждый факт – это одно предложение, которое дополняется красивым рисунком. Мы старались, чтобы получилась целостная картина – текстовая и визуальная», — розповіла Ірина Тараненко.

Слухайте повну версію розмови про проект у доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.