Слухати

Дім звукозапису і друку УТОС звинувачує Мінсоцполітики в затягуванні виділення 6 млн. гривень

12 червня 2017 - 20:26
Facebook Twitter Google+
Будинок звукозапису і друку УТОС скаржиться на те, що Мінсоцполітики блокує надходження бюджетних коштів на їхні рахунки
Дім звукозапису і друку УТОС звинувачує Мінсоцполітики в затягуванні виділення 6 млн. гривень / Програми на Громадському радіо

«Сьогодні вже 12 червня, але гроші як були на рахунках Міністерства соцполітики, так і залишаються. На жаль, фінансування 2017 року знову розпочнеться у вересні, жовтні, а може і в листопаді. Минулого року кошти на 2016 рік дали 30 листопада», — ситуацію коментує Степан Філіп, директор будинку звукозапису і друку УТОС.

«Коли я звертався до депутатів, щоб допомогли з такою соціальною проблемою, я сподівався, що нам нададуть кошти з 1 січня, тобто розраховували на рік. А на сьогодні я боюсь сказати, яку суму ми освоїмо», — продовжив Степан Філіп, а також зазначив, що одна книга в шрифт Брайля переводиться 4-5 робочих днів.

Повну версію розмови слухайте в доданому аудіофайлі.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.