Слухати

Доброволець Роман Семисал записав зворушливу фронтову пісню з сестрами Тельнюк (ВІДЕО)

22 березня 2018 - 17:45
Facebook Twitter Google+
Прем’єра пісні «Мені тебе не вистачає» відбулася в рамках проекту #ПісніВійни

12-й сингл проекту – це дует добровольця, воїна АТО, поета та актора, який виконав одну з ролей у фільмі «Кіборги», Романа Семисала та сестер Тельнюк.

Перший альбом проекту #ПісніВійни, в який увійшла також і пісня «Мені тебе не вистачає», вийшов до Дня захисника України 14 жовтня 2017, проте презентація пісні відбулася лише зараз, розповідає Галина Гузьо, ініціаторка та менеджерка проекту:

«На час офіційного релізу альбому 14 жовтня 2017 року до Дня захисника України не всі пісні отримали персональну презентацію. А ми намагаємось робити так, щоб кожна пісня з проекту, кожен унікальний дует воїна та артиста отримав радіоротацію, окреме представлення в соцмережах, окреме відео. Тому на час виходу альбому чотири пісні з нього ще не мали всіх цих опцій — попереду ще дві презентації.

Відео на пісню «Мені тебе не вистачає» ми змонтували на основі ексклюзивних кадрів, знятих журналістами Військового телебачення, а також кадрів, люб’язно наданих сестрами Тельнюк — на цих кадрах зафіксовано робочий процес у студії «Комора», на якій ця пісня і була записана».

Текст ліричної пісні «Мені тебе не вистачає» написав сам Роман Семисал, а музику — Леся Тельнюк.

«Пісня народилася за годину, на студії дуже легко працювалося. Очевидно через те, що ми робили ту справу, яку дуже хотіли зробити», — говорить Леся Тельнюк.

Слухайте розмову з Галиною Гузьо та сестрами Тельнюк у доданому звуковому файлі.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.