Слухати

Фестиваль «Червона рута» показав, що Маріуполь — українське місто, де люблять українську музику, - режисер

14 вересня 2017 - 18:27
Facebook Twitter Google+
Фестиваль «Червона рута» в минулі вихідні провели в Маріуполі
Фестиваль «Червона рута» показав, що Маріуполь — українське місто, де люблять українську музику, - режисер / Програми на Громадському радіо

Кожного року фестиваль відбувається в різних містах.

Наскільки грандіозним вийшло дійство в Маріуполі, і чи виправдало саме місто очікування організаторів, розпитаємо у головного режисера фестивалю Володимира Голосняка і співачки Аліни Башкіної — вона була однією із запрошених гостей.

«Це було трішечки хвилюючим – вдруге їхати в Маріуполь. Тому що були негативні моменти, пов’язані з футбольним клубом, який не хотів їхати виступати неподалік від проведення бойових дій. Ми переймалися тим, як нас там приймуть. Перші дні були тривожними, том у що Маріуполь – робітниче місто, і всі працювали, отже не було стільки народу, скільки хотілось б. Але субота і неділя показали, що Маріуполь – українське місто, що там люблять українську музику, що її там готові сприймати, що там цікавляться різними напрямками. Людей було багато, і вони співали разом з артистами, що були на сцені. Тобто свято вдалося, і я дуже радий, що організатори знайшли спільну мову з місцевою владою, я сподіваюся, що ця співпраця буде тривати.

До речі, організатори завжди обирали міста невипадково, це були Севастополь, Сімферополь, Донецьк, Запоріжжя, Дніпро, Маріуполь. Тобто організатори завжди намагалися достукатися до тих міст, де українська культура мала б бути більш активно просунута», — розповідає Володимир Голосняк.

За словами Володимира Голосняка, найбільш потужнішим на фестивалі був представлений рок.

«Там було неймовірно багато різних музичних стилів, певного хуліганства багато, і команди були класні. Я для себе взяв на замітку команд 10, з якими хотів би співпрацювати, і радив би їх і іншим режисерам», — ділиться своїми враженнями Володимир Голосняк.

Повну розмову можна прослухати в доданому аудіофайлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.