Слухати

Кліп з циклу «Пісні війни» Анастасії Приходько та Дарини Зубенко за два дні набрав більше 100 тисяч переглядів / Програми на Громадському радіо
Українські новини / Скачати зображення

Кліп з циклу «Пісні війни» Анастасії Приходько та Дарини Зубенко за два дні набрав більше 100 тисяч переглядів

23 листопада 2017 - 19:47
Facebook Twitter Google+
Презентуємо нову пісню з циклу «Пісні війни» - «Дівчата»

Ми докладно розповідали майже про всі композиції, що склали цикл «Пісні війни». Його записували музиканти-аматори з числа ветеранів АТО разом з професійними вокалістами цілий рік, а до Дня захисника України в середині жовтня ці пісні вже випустили на диску. Але ось пісня «Дівчата», виконана парамедиком батальйону «Госпітальєр» Дариною Зубенко дуетом з відомою співачкою Анастасією Приходько, так і залишилася ніким «непрезентованою».

Ініціаторка та координаторка проекту «Пісні війни» Галина Гузьо зі Львова розповіла нам, що в інтернеті пісня лише два дні, але вона вже має шалений успіх.

«Ми запустили цю пісню в Інтернет позавчора, і вона вже має надзвичайну кількість переглядів – більше, ніж 100 тисяч. Вона дуже легко достукується до сердець слухачів і є дуже зрозумілою, вона дуже щиро заспівується дівчатами, тому, мені здається, вона буде жити довго», — зауважила Галина Гузьо.

Авторка слів цієї пісні, волонтер і громадська діячка Олена Задорожна розповіла історію створення цієї пісні.

«У вересні 2014-го року я виявила, що моя хороша подруга і колега по радіо займається волонтерством у київському госпіталі. І та команда волонтерів, які займалися реабілітацією хлопців, що потрапляли із фронту туди з тяжкими пораненнями, стала тим рушієм, який допоміг написати цей текст. Він увійшов до моєї збірки, а потім молоденька дівчинка Даша Яковенко написала музику для цього тексту задля відкритого уроку, який провели і її школі. Мене запросили на цей урок, я почитала свої вірші, Даша презентувала мені цю пісню, і виклала згодом її на YouTube, через що вона зажила своїм життям. Потім наші спільні з Галею друзі звели нас разом до купи, і пісня потрапила в проект», — розповіла Олена Задорожна.

Дарина Зубенко, яка виконує пісню разом із Анастасією Приходько, зазначила, що поки про музичну кар’єру не думає, і присвячує свій час навчанню нової патрульної поліції.

«Поки що мені подобається те, що я роблю, а співаю просто для себе і своїх друзів. Зараз я працюю інструктором з тактичної медицини і першої домедичної допомоги  в організації «44-ий навчальний центр». Просто зараз я знаходжуся на навчанні нової патрульної поліції, ми даємо їм знання з домедичної допомоги», — зазначила Дарина Зубенко.

Галина Гузьо добавила, що в найближчий час можна очікувати ще три сингли з циклу «Пісні війни». 

«А напередодні Збройних сил України 5 грудня ми робимо великий концерт-презентацію альбому «Пісні війни» у Києві в Українському домі. Цей захід відбуватиметься за підтримки Міністерства оборони та Міністерства культури» — зазначила Галина Гузьо.  

Повну розмову можна прослухати у доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.