Слухати

«Комісія ВР доповість по виборам у Кривому Розі наступного тижня», – Л. Ємець

01 грудня 2015 - 18:40
Facebook Twitter Google+
Як проходить робота Комісії ВР по виборам у Кривому Розі, і коли будуть результати
«Комісія ВР доповість по виборам у Кривому Розі наступного тижня», – Л. Ємець / Програми на Громадському радіо

12 197 529_963 148 987 090 820_1 379 450 140_o_0_0_0.jpg

Леонід Ємець
Леонід Ємець
Фото «Громадського радіо»

Анастасія Багаліка: Какие выводи по работе комиссии уже есть?

Леонід Ємець: Комісія створена минулого тижня, а вчора у нас відбувалося виїзне засідання до Кривого Рогу, де ми брали свідчення сторін, спілкувались з правоохоронними органами з приводу кримінальних проваджень. Достатньо плідно попрацювали. У нас вже є розуміння того, що відбувалося на виборчих дільницях. І тепер ми маємо підтвердити всі ті свідчення, які прозвучали, відповідними документами.

Вчора ми пакет документів забрали до Києва. Я думаю, за декілька днів ми отримаємо всі інші, необхідні для висновку, документи.

Анастасія Багаліка: Наскільки вдалося зібрати документи по порушенням?

Леонід Ємець: Нам вдалося встановити об’єктивну картину того, що відбувалося. Вчора цілий день ми займалися виключно опитування свідків.

Без результатів на спеціальних дільницях – перемагає один кандидат, а з результатами на цих дільницях перемагає інший кандидат. А до роботи спеціальних комісій, і їх роботи є питання.

З цим працювати у комісії є. Я чітку можу сказати, що на підставі виїзного засідання ми отримали факти, які повинні проаналізувати, підкріпити документами і зробити висновок.

На наступному тижні ми зможемо Парламенту доповісти про те, чи були порушення, через які результат волевиявлення в другому турі було спотворено.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.