Слухати

«Киев-Донбасс». Дневной эфир за 4 февраля. Первый час

04 лютого 2016 - 15:00
Facebook Twitter Google+
Что думают об отставке Айваруса Абрамавичуса эксперты, и будут ли досрочные парламентские выборы в Украине?
«Киев-Донбасс». Дневной эфир за 4 февраля. Первый час / Програми на Громадському радіо

Бывший министр экономического развития и торговли Павел Шеремета рассказал о ситуации отставки своего преемника. 

«Якщо ви знаєте, то П’ятницький — це та людина, яку мені нав’язали. Це був попередній Кабінет Міністрів, у якому я працював. Він своїм рішенням призначив мені цього заступника і потім він ще став пізніше в.о. міністра. Коли це все сталося, мені стало зрозуміло, чому чинився такий тиск на мене протягов 6 місяців моєї роботи в Кабінеті Міністрів з приводу саме цієї людини. 

Коли я вчора почув нинішнього міністра і всі ці речі дуже мені знайомі», — утверждает он. 

Также Константин Матвиенко, эксперт, рассказал о едином, на его взгляд, выходе с политического кризиса — досрочные парламентские выборы. 

«Є нормальна світова практика виходу з таких політичних криз. Не ми перши, не ми останні в ній опинилися. Це дострокові парламентські вибори. Ця коаліція і цей Уряд опинилися в глухому куті. Ніяке Антикорупційне бюро і всі ці органи корупцію не подолають, бо в неї зовсім інша природа. 

Абсолютно спокійно країна може йти на дострокові парламентські вибори з метою переформатування Уряду», — сказал он. 

В свою очередь новоназначенный заместитель председателя Донецкой ОВЦА по гуманитарным вопросам Игорь Стокоз делится впечатлениями от первой недели работы.

«Я зробив аналіз, що по цьому робота ведеться колосальна. Проблема в тому, що на загальнонаціональному рівні не дуже широко висвітлюється ситуація, але я сподіваюся, що ми зможемо вийти в загальноукраїнський простір з нашими проблемами і типи завданням, які ми ставимо. 

Найголовніше завдання для команди, яка прийшла сюди — це введення Донбасу в загальноукраїнський простір», — сказал он. 

Также Игорь Стокоз рассказал о ситуации с эпидемией гриппа в Донецкой области: «З 25 по 31 січня простежується динаміка. Загальна кількість хворих — 16 736 людей, з них померло 73 особи. На цей момент епідемії немає. Медичний департамент все робить для того, щоб ситуація залишалася під контролем»

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.