Слухати

«Киев-Донбасс». Вечерний эфир за 24 декабря. Второй час

24 грудня 2015 - 21:25
Facebook Twitter Google+
Говорим о реформе милиции и о благотворительном проекте «Добра листівка»
«Киев-Донбасс». Вечерний эфир за 24 декабря. Второй час / Програми на Громадському радіо

С советником министра внутренних дел Украины Иваном Варченко говорили о реформе милиции, к разговору также подключился журналист и член аттестационной комиссии Юрия Бутусов.

Гость комментирует деятельность МВС на Донбассе: «Правоохоронці в Донецькій і Луганській областях сконцентрувалися, щоб захищати державу. 100 кілометрів розділової смуги контролювалося підрозділами МВС. Понад 50% особового складу в Донецькій та Луганській областях — це зрадники, що перейшли на сторону ворога. Реформа там теж розпочалася. В Лисичанську, Сєверодонецьку і Маріуполі набирається патрульна поліція. Там будуть ураховуватися місцеві особливості. Буде значно більше зброї, більше психологічної агресії. Тренування у них буде довшим та глибше».

Во втором получасе говорим о проекте «Добра листівка» с автором, украинским дизайнером Ильей Стронговским. Деньги, вырученные от продажи дизайнерских открыток, идут на помощь детям с инвалидностью.

«Ми з’явилися після Майдану, з бажання займатися благодійністю на постійній основі, а не ситуативної. Ми благодійний фонд «Добра Листівка». Ми виробляємо листівки від найкращих українських та світових митців, продаємо їх, і частину коштів пускаємо на благодійність», — розповідає про проект гість.
 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.