Слухати

Ловлю себе, що починаю вже думати українською, - нігерійський співак Лео Мантіс

07 червня 2018 - 23:01
Facebook Twitter Google+

Гості

Нігерійський співак Лео Мантіс, який живе зараз в Україні, пише і виконує пісні українською мовою, одну з таких пісень він презентує сьогодні, вона називається «Вільна»
Ловлю себе, що починаю вже думати українською, - нігерійський співак Лео Мантіс / Програми на Громадському радіо

Олена Бадюк: Я довго думала, як тебе представити – чи нігерійський співак, чи український. Наскільки ти вже асоціюєш себе з Україною, наскільки ти вже до неї звик, і як ти себе сам позиціонуєш?

Лео Мантіс: Це дуже складне питання, природньо я відчуваю себе нігерійцем, бо я там народився, в мене культура нігерійська і мої цінності нігерійські. Але я вже настільки відчуваю українську культуру, то коли мені ставлять це питання, мені вже треба замислюватися. Також часто мене питають, чи я думаю українською чи англійською. Буває, що я себе ловлю на думці, що я думаю українською. Часто я думаю, як би я відповів на те чи інше питання, і відповіді в голові лунають українською. Я вже відчуваю себе частиною України, але коріння нігерійські.

Олена Бадюк: Чи давно ти був вдома?

Лео Мантіс: У 2015-му році.

Олена Бадюк: Як там сприймають твою творчість?

Лео Мантіс: Людям подобається, але є певний мовний бар’єр, тому що я переважно співаю українською, а нігерійцям важко це сприймати. Але коли ми випустили пісню на моїй рідній мові, були просто неймовірні позивні відгуки.

Олена Бадюк: Розкажи про свою нову пісню «Вільна». І кому вона присвячена?

Лео Мантіс: Це одна з пісень в альбомі, і це моя перша спроба писати пісні під піаніно, тому що я ніколи не грав на піаніно. Коли я перший раз сів за рояль, в мене було відчуття агресії до тих нот і до тієї гри, тому така вийшла і пісня – щира. По словах зрозуміло, що вона присвячена комусь.

Повну версію розмови можна прослухати у доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.