Слухати

«Ми бачили спроби деяких країн повернути Росію», — Гопко про саміт G7

29 травня 2017 - 20:35
Facebook Twitter Google+
Про наслідки саміту «Великої Сімки» для України говоримо з народною депутаткою Ганною Гопко
«Ми бачили спроби деяких країн повернути Росію», — Гопко про саміт G7 / Програми на Громадському радіо

«Дуже важливо, що після того, як відбувся ряд виборів, ми побачили нових лідерів таких важливих країн, як США, Франція, що позиція цих країн як представників «Великої Сімки» не змінилася. І тут ми побачили певну послідовність усіх попередніх заяв, які були зроблені щодо територіальної цілісності та суверенітету України, звинувачення, що Росія має забезпечити виконання Мінських домовленостей. Дуже важливо для нас: ми почули єдність позиції країн «Сімки» про те, що санкції проти Росії будуть проводжені, дуже важливо, що Крим був присутній», — говорить Ганна Гопко.

Також народна депутатка зазначила, що перед самою зустріччю було багато різних позицій стосовно Росії, деякі партнери наполягали на більш жорстких формулюваннях, але й були протилежні спроби:

«Ми бачили спроби деяких країн взагалі повернути Росію і розширити формат до G8. Але вони провалилися і були чіткі заяви США і Тіллерсона, що повернення Росії до G8 можливе лише після виконання нею всіх своїх зобов’язань щодо відновлення суверенітету та територіальної цілісності України».

Повний варіант розмови слухайте в аудіоверсії.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.